Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alváshiány és annak káros...

Alváshiány és annak káros hatásai, avagy mellékhatásai, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Az lehetséges hogy alváshiány után mar ne is érreze az ember hogy álmos ? Kb mar a 3. napja h nem aludtam semmit mikor mar úgy ereztem hogy nem vagyok almost.

Aztán mar aludhattam jót a hétvége de miután felkeltem nagyon rosszul voltam azaz vagyok.

Fáj a melókasom szédülök minden bajom van.

Pedig nem aludtam többet 8 óránál. Akkor hogy is van ez? 20/F


2010. júl. 25. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A rendszertelen alvás okoz ilyen tüneteket, tapasztalat. 10 hónapja küzdök ezzel, 1 hónapja iszonyatosan durva dolgok történnek velem(pl. elmaradt menstruáció vagy épp két hetente van meg, hányáás, hasmenés, szemnyomás, csak hogy a legjobbakat említsem). Néha 1-2 órát alszom, majd 12-t dolgozom és ez így megy pár napig, majd alszom hirtelen 6-7-8 órás és úgy érzem magam, mint akin áttrappolt lóháton egy hadsereg. És igen, egy idő után nem érzed az álmosságot, simán ingerlékeny vagy, hányhatnékod van és sírhatnékod. Én épp most próbálok meg beiktatni pár nap szünetet, h kipihenjem magam. Nem ártana neked is valami hasonlót tenned.
2010. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!