Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van Schobert...

Szerintetek igaza van Schobert Norbinak?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 21. 19:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

RÉSZBEN igen, igaza van. Bunkó stílusban marketing kampány részeként adja elő, de a nők szemébe ki nem mondható igazságokról beszél.

Ha nem lenne benne igazság, akkor nem vitatkoznának róla.

Szerintem egy zseni.

A célja az, hogy jobban fogyjanak a termékei. Szerintem beválik neki.

2020. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé demagóg módon beszélt erről de manapság muszáj így. Ez amúgy egy olyan dolog hogy akinek nem inge ne vegye magára. Ha normálisan mondta volna el akkor azokon kívül aki nézi a műsort nem hallott volna erről senki így meg az egész ország tud róla. Hasonló a cukros kokainos összehasonlításával ott is ugyan ez volt akkor is szidták stb. Megkell hagyni azért tudja hogy kell reklámot csinálni
2020. jan. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem beszél itt fogyásról, egészségről és segítségről. Aki azt hiszi, hogy ez az egész erről szól, az annyira sötét mint az éjszaka. Egy aluliskolázott rendőrről beszélünk, semmi másról. Egyhez ért: használni a social media-t marketingre. Ez ennyi. A téma lényegtelen. Gyufát is árulhatna, neki mindegy.
2020. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Most kovezzetek meg, de igaza van! Nem nem vagyok Norbi fan, sot amig nem hallottam errol a balhe dologrol azt se tudtam el-e meg. DE a nok es a ferfiak tenyleg mashogy vannak “beprogramozva” ezert masok az igenyeik szexualitas teren. A noknek az anyai oszton vegett fontos az, hogy a ferfi megfelelo-e az apai poszt betoltesere vagy sem emiatt sokszor a lelki elegedettseg is eleg nekik a szexualis vonzalom letrejottehez. Az viszont mindket nemre jellemzo, a vonzalom akkor jon letre, ha ugy itelik meg az osztonok, hogy az adott illeto megfelelo arra, hogy egeszseges utodot hozzanak a vilagra. A tudatalatti a tulsulyt valojaban nem esztetikai okok miatt tartja visszataszitonak, hanem azert, mert egeszsegtelen kepet alkot az illetorol. Ugyanigy van ez egy korosan sovany emberrel is. De ez csak a szexualis vonzalom teren szamit, attol meg emberileg lehet szeretni valakit. Csak nem biztos, hogy az hosszu eveken keresztul elegendo ahhoz, hogy husegesek maradjunk egymashoz. Egyebkent 2017ben vilag 3-ak voltunk a valasi ranglistan, szoval egyertelmu, hogy valami tenyleg nincs rendben. Azert erdemes elgondolkodni egy kicsit..

24/N

2020. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem igaz, kedves utolsó hozzászóló. Szubjektív tapasztalatod, maximum. Ez is tény, ha Norbi tanultabb lenne pszichológia terén, tudná. De nem az, ahogy az emberi élettan és anyagcsere sem az erőssége, sem a gazdaságtan. Polgárpukkasztani tud, amolyan Pákó-Győzike színvonalon. Csak ő szőke.
2020. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy norbikának az ismeretségi köre gazdagoból áll,akiknek semmi dolga nem lenne a vásárláson, zabáláson kívül,de egy szegény 8 orás melót követően nem fog neki edzeni az hogy szétmegy a házassága nem számít!

Amugy a norbi termékeket kostoltam tele vannak vegyszerekkel szarul voltam tőlük!

2020. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Igaza, csak szarul adta elő!
2020. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Vannak tények:


1. Elhízni egészségtelen.

2. A szülés önmagában is kétségtelenül megviseli a női szervezetet, ha még indokolatlanul el is híznak az még ront a dolgon.

3. A házasságok jelentős része válással végződik és ebben a megcsalás jelenségének tagadhatatlan szerepe van.

4. Sok nő tényleg elhanyagolja magát szülés után, mert a gyerek gondozása amúgy is megterhelő, amúgy is otthon van, nem is úgy öltözködik ahogy korábban és nem is úgy viselkedik. Kimerült, kialvatlan, fáradt. Ezek trivialitások.


Viszont:


1. Én ketogén diétát sem terhes kismamának, sem szoptatósnak nem ajánlanék. Egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozásra, sok friss (lehetőleg bio) zöldségre-gyümölcsre van szüksége.

2. Szüksége van kíméletes mozgásra, de semmiképpen sem kimerítő edzésprogramra.

2020. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy lúzer ez a Norbi! [link]
2020. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tévedsz!

Ha lúzer lenne, nem lenne nagyon gazdag!!

2020. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!