Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a füves cigit nem tudja...

Ha a füves cigit nem tudja letüdőzni az illető, attól még lehet hogy beszív?!

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte hogy nem tudta letüdőzni, és nem flashelt se semmi, viszont körülötte a haverjai igen. Akkor most mitől függ ez?
2010. júl. 21. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Letüdőzés nélkül nem tud felszívódni. A száj nyálkahártyáján felszívódik ugyan valamennyire, de annak a felülete nagyságrendekkel kisebb, mint a tüdőé.


Amúgy meg a cigit pl én sem tudom letüdőzni, a füvet viszont igen. Bár azt sem úgy, hogy beleszippantok egy nagyot, hanem sok kicsi és közben levegővel higítom. Így már tele lehet szívni, bent is lehet tartani, csak a kiengedésnél kell óvatosan, mert nekem akkor is szokott kaparni. Ha köhögök, az leggyakrabban a kiengedés miatt fordul elő.


Amúgy a fű nem flashelős drog, legalábbis nem az a fő hatása. Nálam még nem fordult elő, hogy nem azt látom, amit kellene. Kicsit máshogy, kicsit megváltozik az érzékelés, de ennyi.

2010. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!