Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4 éves gyermekemnek vennék...

4 éves gyermekemnek vennék gumi vitamint . Milyet ajánlotok melyik a legjobb fajta?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
napi 3 gyümölcs és 2 zöldség
2019. nov. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl egészséges, jobb a normál vitamintabletta, vagy drazsé.
2019. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Patikus vagyok. Gumi vitaminban szerintem a német Bayer féle Supradyn Kids, nem gumi vitamin , de rendkívül jó minőség az LXR immun komplex gyermekeknek. ( ízesített granulatum )
2019. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy egy ember értette amit legelsőként írtam mint védőnő . Borzasztó hogy a szülők ennyire nem foglalkoznak egy gyerekkel és fél órás egészséges étkezést megoldanak egy "bogyóval" üdv modern világ.
2019. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

[link]


én a három éves unokámnak de az egész családnak innen szerzem be. Vannak folyadékok, 92%os felszívódással, gumi vitaminok természetes összetevőkből. Szívból ajánlom

2019. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Védőnő létedre tudnod kellene, hogy a mai "modern" világban, a gyümölcsökben, zöldségekben nincs annyi vitamin mint régen! A termőtalaj szegény tápanyagban. Kiló számra kéne enni a gyümölcsöket,hogy megfelelő vitamin ellátottság meglegyen napi szinten.
2020. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Marslakócskák vitamin elég jó.
2020. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!