Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig is írt ki az orvos?...

Meddig is írt ki az orvos? Kicsit össze vagyok kavarodva.

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 7. 16:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Holnapra még kiírt
2019. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerdán, azaz 10.hó 9-én már mehetsz suliba. Mi van ezen az igazoláson olyan, ami nem érthető?
2019. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Határidő számításnál mindig az utolsóként megadott nap 24. órájáig kell értelmezni valamit. Azaz ha a határidő október 8-a (azt írná, hogy: október 8-ig), akkor nyolcadika 23:59-ig tart.

Ha a kiírt időszak október 7-8, akkor még egyértelműbb, mert konkrétan meg van nevezve az a nap, amikor ki vagy írva: október 7. és 8. napja a naptár szerint.

2019. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mégegyet mondanék, szerintem is 8-án még kiírt téged Kérdező; de még egyet mondanék, hogy pl egyetemen volt, hogy a tanár úgy értelmezte a dolgozatleadást; hogy nem aznap 23:59 volt a határidő, ami dátumot megadott, hanem ott volt egy ilyen kis számáláló, és az ott meg kiírta, hogy aznap 0:00. (Amúgy mindenki leadta időben így is, csak akkor szerintem pl nem a megfelelő dátumot adta meg. :)) Tehát pl azért egyetemen lehetőleg egy nappal előre azért minden amit le kell adni, legyen meg, és legyen leadva.
2019. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Szerintem azt nem tudta eldönteni a kérdező, hogy 8-a, vagy 9-e a második dátum. Szerintem is 8-a egyébként, de vannak olyan emberek, akik ilyen hülyén írják a 9-est. :)
2019. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerdán kell menned munkába/iskolába
2019. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem a házi orvossal, kiderült h ő Szerdáig írt ki, vagyis Csütörtökön kell mennem. De köszönöm mindenkinek.
2019. okt. 8. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!