Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tele van pattanással a herezac...

Tele van pattanással a herezacskóm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok tele van pattanás szerűvel a herezacskóm és nem tudom mitévő legyek kezdjek aggódni érte vagy esetleg valami kenőcs gél tud ezen segíteni? (vénynélkül)

17 éves vagyok már jó pár éve elkezdtek kialakulni ezek és nem tulajdonítottam olyan nagy jelentőséget neki.

volt már barátnőm és egyikkel se jutottam el oda hogy lefekudjek veluk és már kezdek félni hogy például lesz egy a közel jövőben olyan h lefekszek valakivel és arra gondolok ilyenkor h milesz ha megijed h beteg vagyok és h nem akar tőlem elkapni valamit..... tudjátok.. remélem tudtok segíteni további szép napot



2019. szept. 18. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Vedd a zsákod és mutasd meg egy orvosnak.Nem vagyok pasi de azt tudom hogy ez nem normális
2019. szept. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Szörtüsző?

Sokan összekeverik pattanásokkal.


De aztán lehet, tényeg van valamid, ha nem vagytok higiéniára fogékonyak. Ki tudja.

Ha előtte nem volt olyan, valószínű váratlan változás történt :)


Orvos segíthet.

Kerj időpontot.

2019. szept. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2019. szept. 19. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!