Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi készülhetett meg?

Mi készülhetett meg?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdődött. Csípések jelentek meg a hátamon, oldalamon, vallamon. Következő nap vadlimon 1-2. és feltűnt, hogy orulten viszket a fejem. Először azt hittem a Psoriasis, mert nemrég jott ki rajtam megint. Bortulkepzodesem van a fejemen. De kezeltem. Es tegnap este már biztos voltam benne hogy az nem lehet mert nem Korpás a fejem, legalábbis annyira nem, és pirosság ot sem vettem észre a homlokom és a hajam találkozásánál, ahol szokott lenni. úgyhogy valószínű a fejemet is csipkedi az a valami, ami csipkedi a testemet. gondoltam még arra hogy elkaptam a gyerekektől a fejtetűt, amit nem szoktam elkapni tőlük, de a fejtetű nem ad választ arra, hogy hogyan kaptam a csípéseket a testemen. A gyerekeket le kezeltem egyébként. férjemet nem csipkedi semmi, pedig itt alszik mellettem. De ő kopasz is, szóval a hajába nem bújhat. A gyerekeket nem csípked te meg semmi, szúnyogcsípés sem lehet, Angliában élek, itt nincs egy darab szúnyog sem. nincs háziállatom És még a közelében sem voltam háziállatnak Jó régóta. Az ágyneműt lecseréltem tegnap este, ma hajnalban arra ébredtem, hogy új csípések vannak rajtam. az egész Akkor kezdődött mikor pár napja Magyarországon jártam. a gyerekek 4 hétre a nagyszülőknél hagytuk Magyarországon és pár napja mentem értük repülővel, majd ugyanaznap vissza repültünk Angliába. a gyerekek javarészt Tatánál voltak.

A tatának van tanyája de nincsen háziállata elképzelhető, hogy bolhacsípésem van, ami a fejemen él és lehet hogy a tanyáról jött. Két dologra gondolok vagy bolha vagy ágyi poloska. olvastam interneten hogy bizonyos fejtetű samponok jók a bolha ellen is, de amit vettem sajnos egyáltalán nem javasolja. szódabikarbónás kezelést fogok csinálni mindjárt, mert jelenleg csak az elérhető. Aztán ha gyerekeket elvittem az iskolába akkor elmegyek egy gyógyszertárba és kérek bolha elleni sampont.


2019. szept. 4. 06:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs telefonon írok és a T9 szótár kijavított egy pár szót a kérdés mi csípett meg?
2019. szept. 4. 06:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem bolha.És mivel veled jól elvan,ezért másra minek ugrana.Át kell nézni a ruhád,ágyneműt,mindent,alaposan.Nekem volt párszor régen,mindig megkerestem,és el is kaptam.😊Bár nem volt egyszerű.
2019. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És benned hol volt a bolha. Én a hajamra gyanakszom. nálunk mindenhol laminált padló van, szőnyegbe nem lehet
2019. szept. 4. 18:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem Ma olyan sampon amire az van ráírva hogy teafa igazából az összetevők bennem olvastam azt hogy teafa lenne benne de remélem hogy van benne Valamint azt is írja hogy mentolos az illata és tényleg az az interneten meg azt olvastam hogy a teafa olaj az nem tesz jót a hullának valamint utálják a mentolos szagot így remélem hogy kimozdul belőlem ez a bolha majd megmosom a gyerekek haját is azzal
2019. szept. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!