Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy vakbélgyulladás?

Lehet hogy vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Néhány napja észrevettem, hogy a jobb hasam alján fáj. Nem folyamatosan, hanem hirtelen egy kicsit, de el is múlik pár mp múlva. Nagyon félek, hogy az.

2019. szept. 3. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg kiderult volna. Valoszinu semmi komoly bajod nincs.
2019. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senki0608 válasza:
100%
Lázad van?
2019. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vírusfertőzéseknél a lágyéki nyirokcsomók táján nyilallás szerű fájásokat lehet észlelni, nem vakbélgyulladás.
2019. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem az. Az nem pár napig tart.

Nekem sajnos volt,elkezdett a gyomorszájam fájdogálni aztán étvágytalan lettem,2-3 óra mulva elkezdett nagyon fájni. A franc se gondolta nem vettem komolyan. Az éjszakát végig kínlódtam,hánytam egész este+ már nem tudtam egyenesen menni,összegörnyedtem de annyira fájt hogy már majdnem elájultam. Másnap délután bevittek a sürgősségire és azonnal műtöttek mert majdnem perforálódott én meg már beszélni sem tudtam a fájdalomtól. Ugyhogy nyugi azt megtudnád ha az lenne

2019. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!