Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a tünetei annak, ha...

Mik a tünetei annak, ha valaki felfázik?

Figyelt kérdés
Nem egészen vagyok tisztába vele,de nekem mostanság,viszont nem mindig,de fáj a végbélnyílásom,és akkor néha a petefészkem körül is.Erős nyilalás,és akkor ülve se,állva se jó.Viszont egy idő után elmúlik magától.Na most nemtudom,hogy ez csak egy felfázás,vagy valami komolyabb.
2008. nov. 15. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Felfázáskor nem a végbélnyílás fáj... A felfázás tünetei: gyakori vizelési inger, és nem is bírod tartani, de alig jön ki vmi, az is szörnyen csíp. Sztem inkább petefészek cisztád vagy -gyulladásod van, mintsem hogy fel vagy fázva. Én azt tanácsolom, hogy menj el MINDENKÉPP egy nőgyógyászhoz!!!
2008. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a végbélnyílás akkor szokott fájni, ha aranyere van az embernek és ha hideg helyre ül (tehát ez is felfázás). a petefészkem nekem menstruáció előtt szokott begörcsölni. felfázni ritkán szoktam, de olyankor, mikor pisilek, akkor nagyon csíp, és gyakran kell wc-re mennem.
2008. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!