Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a térdemmel?

Mit csináljak a térdemmel?

Figyelt kérdés

17 éves, lány vagyok.

A bal térdem 5 éve megzúzódott, csak "pihentettem" és térdszorító volt rajta.


A jobbal semmi nem történt.



Fájnak. Úgy érzem, mintha víz venné körül, de nincs feldagadva.


Voltam vele már orvosnál. Azt mondta pihentessem.

De, ha csak 15 percet sétálok, akkor is fáj este. Igen. Este szokott elkezdeni fájni, nem tudom számít e.


Nem csak a térdeim szoktak fájni, hanem az egész lábam és a bokám is.


Nem vagyok elhízva, beteg sem vagyok. A fájdalomtól függetlenül szoktam mozogni, muszáj.



Lehet valamit ezzel kezdeni?


Valakinek volt már hasonló?



2019. aug. 8. 07:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem kattog.
2019. aug. 8. 08:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza az orvoshoz, és mondd el, hogy a pihentetés nem segített, továbbra is ezek a panaszaid vannak.

Ha mindkét lábad fáj, akkor valószínűleg nem a több évvel ezelőtti sérülés az ok.

Ha ez az orvos továbbra is csak a vállát vonogatja, keress magasabb szintű ellátást (háziorvos helyett szakrendelő, kórház...)

2019. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a bugyiidat olyanra, ami nem szorítja el az ágyékod. A combforgónál el vannak szorítva az erek, és nincs megfelelő vérkeringés a lábaidban.
2019. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!