Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Novemberben született meg a...

JankaZalan kérdése:

Novemberben született meg a kisfiam. Olyan március környékén kezdett fájni a hátam. Alig kapok levegőt, alig bírok mozdulni. Se oldalra nem tudok feküdni, se háton. Voltam orvosnál vele, azt mondta azért fáj, mert ahogy fogom a babát?

Figyelt kérdés
Adott fájdalom csillapítót, de semmi. Mi lehet a gond?
2019. aug. 6. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy rossz tartással fogod és attól húzódik ilyen durván.

Én egyszer jártam úgy, hogy hosszabb időn keresztül rosszul ülve tanultam és annyira megfájdult a vesém környéke, hogy elmentem ultrahangra, hogy nem-e vesekövem van, mert annyira nyilalt és minden mozgásnál fájt. Aztán kiderült, hogy a rossz tartás miatt van. El is múlt teljesen.

2019. aug. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg egy röntgent kierőszakolnék a helyedben. Ha pedig nem változik es nem találnak semmit akkor pedig a csontkovács csodákra képes. Sokan félnek tőle de főleg ezekre a rossz tartás stb nagyon gyorsan rendbe tudnak jönni. En mar csak tudom az utolsó 3 csigolyám nyitott és megkeserítette a fájdalom az életem ezen felül nekem is a rossz tartásból adódtak problemak amik erre meg rásegítettek. Elmentem 1 alkalom utan teljesen megszűnt 3 évre amikor újra előjött. Akkor megint elmentem és azóta ismet panasz mentes vagyok.

Egyébként a vizsgálatok nekem sem mutatottak ki semmi elváltozást az utolso 3 csigolyán kivul.

2019. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!