Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Moshatok már hajat, ilyen...

Moshatok már hajat, ilyen fejsérüléssel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval, 5 nappal ezelőtt leestem a lépcsőről, enyhén vérzett a fejem, ambulancián 2-3 öltéssel összevarrták. De nem súlyos. Habár azt mondták víz nem érheti, már nagyon szeretnék hajat mosni, szörnyen idegesít, hogy koszos. Ráadásul derékig érő hajam van...

Szerintetek moshatok ma már hajat, lehet vlmi gond ebből adódóan? (Amúgy kedden megyek varratszedésre.)

Köszi a válaszokat.


2010. júl. 11. 12:24
 1/5 d,jpt L ***** válasza:
Ragadj telefont és kérdezd meg. Szerintem megmoshatod, csak óvatosan.
2010. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne moss még hajat.inkább bírj ki még pár napot minthogy felszakadjon a sebed vagy ilyesmi.
2010. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Abszolút nem. Varratszedés után 2-3 nappal lehet először.


Próbáld meg a száraz sampont.


Tudom milyen rossz, én is jártam már hasonló cipőben.


Kitartást!

2010. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a seb még nyíltnak számít, hajmosás sajna kilőve. max nyaktól lefele tudod megmosni, a fejed búbját víz nem érheti:(
2010. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm..Hát a válaszokat nézve tényleg jobban teszem, ha kivárok.. :/ Köszi szépen mindenkinek.
2010. júl. 11. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!