Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor van az embernek érvényes...

Mikor van az embernek érvényes aktív TBje?

Figyelt kérdés
Most húzták ki a fogamat, és a rendelőben a fogdoki közölte, hogy nem érvényes a TB-m, pedig tanuló vagyok már egy éve. Régebben voltam munkanélküli, mikor nem volt TB-m, de utána elvileg ha tanulok vagy dolgozom, akkor újra érvényes lesz, nem?Mit tudtok az egészről?
2010. júl. 9. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha regisztrált munkanélküli vagy akkor is jár TB.
2010. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nappalin vagy tanuló? mert szerintem ha estin,akkor azzal van a gond.
2010. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha regisztrált melónélküli vagy, nem jár ingyenes ellátás,amíg nem intézed el.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__995483-..

2010. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam regisztrált munkanélküli, regisztrálatlan voltam. Akkor tudom, hogy nem volt TB-m. Viszont most már egy éve vagyok nappalis tanuló, elvileg az iskolának be kellett volna jelenteni a TB-nek. Vagy rosszul tudom, és csak megszakítás nélküli tanulmányok esetén jár TB, és utána nem?
2010. júl. 9. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem a sulinak kellett volna intéznie. De menj be az egészségpénztárba és kérdezd meg, hogy ez miért történt?! Akkor fizetned kellett a fogászaton?
2010. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A fogászaton is, ha elég szkeptikusan is, de a Teve utca felé irányítottak. Rendesek voltak és külön herce-hurca nélkül elláttak, külön díj nélkül is.
2010. júl. 9. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minnél elöbb intézd el, mert ne adja isten, de ha valami komolyabb történne, akkor kemény összeget hajtanának be rajtad egy kórházi kezelés miatt is.
2010. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hurrá.
2010. júl. 9. 17:13
 9/11 anonim ***** válasza:
már voolt ilyen kérdés és nem egyedei az eseted. mindenki igy van. mert az a redvás oep igy basztatja a népet. mindenkit kijelentett a második félévbe szó nélkül. amelyik egyetem észre vette az ujra elküldte nekik a névsort, de pl nálunk is elküldte az egyetem, de az oepnél b@sznak megcsinálni. de elvileg 10edikétől már jó lesz... amit kurv@ra remélek.
2010. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én a helyetekben tuti nem fizetnék 1 vasat sem, mivel nem a ti hibátok, hogy az oep ezt csinálja. Az ellátást meg csak nem tagadja meg az orvos. De ha mégis, és tényleg muszály fizetnetek, akkor azt mindenképp vissza kell igényelni a helyzet tisztázása után, gondolom van erre lehetőség.
2010. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!