Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetek terhes, ha közben...

Lehetek terhes, ha közben menstruálok?

Figyelt kérdés
Furán érzem magam már két hónapja, amikor is lefeküdtünk a barátommal. Viszont már kétszer megjött rendesen 6 napig tartott, szóval nem maradt ki, de mintha nőne a hasam, és ritkán fáj is, meg furcsa a tapintása.
2008. nov. 12. 15:16
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és, rendesen jöttek ki "dolgok" is, úgy ahogy szokott..egyébként az első hónap látszik már a hason?
2008. nov. 12. 15:20
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Az első hónapban még semmi nem látszik a hason. Ha megjött 2* is szerintem kicsi az esélye, hogy terhes lennél, a fájdalom pedig mástól is lehet.

Szinte 90% hogy nem vagy terhes, de hogy teljesen biztos legyél a dologban csinálj egy tesztet. Az engem is megnyugtatott.

2008. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csináltam egy tesztet két hétre rá, és negatív, de még egyszer megcsinálom..remélem csak híztam:) köszi
2008. nov. 12. 15:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

altalaban a 3. honap utan kezd latszani a hason, elotte max puffadsz, ilyesmi.

Lehetsz terhes ugy, hogy megjon az elso nehany honapban, elofordulhat ilyen.

Ha terhes vgy, 2 honap utan a tesztnek ki kell mutatnia akkor is, ha kozben megjon. Tesztelj egyet, ha az megnyugtatna, vagy akar menj dokihoz.

2008. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
az elsö hónap nem igazán látszik. ha rendesen megjött kétszer, akkor nem hinném hogy terhes vagy. ha terheség elsö pár hónapjában megjön az nem rendes mensi, nem olyan erös, és nem látszik"darabok" benne. ezek a darabok a megvastagodott méhfal nyálkája, ami ha nem vagy terhes leválik. ezt látod. viszont ez az alhasi érzésed vagy bemesélt csak, vagy esetleg egy felfázás , egy gyulladásra következtethet. csinálj egy tesztet, és ha negatív (ha pozitív akkor is) menj el nödokihoz, mert egy akkudt gyulladás meddöséget okozhat.
2008. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a teszt negatív lett, pedig ez a második, de az alhasam(a petefészkem felett) nagyon fáj,ha megnyomom két ponton, olyan,mintha kést szúrtak volna bele, és kemény is.
2008. nov. 15. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:

hm... ha rendesen megjött (tehát RENDESEN, úgy, ahogy szokott), akkor kizárt hogy terhes lennél.

menj el orvoshoz mindenképpen, mert beteg lehetsz, és az lehet veszélyes.

2008. dec. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A terheségi teszt már 10 napos terheséget ki mutatt.De az orvos az ajánlott,lehet pl.felfázás is.
2008. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!