Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Serintetek ha visszeres a...

Serintetek ha visszeres a lábam letudnám magam százalékoltatni? Pár éve nem vállalta egy érsebész a mütétet úgyhogy komoly visszérről van szó.

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj a háziorvosoddal erről a dologról.
2010. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát,nem hinném... Nekem 3 gerincműtétem volt,csavarok és lemezek vannak a gerincembe építve.Ebből a betegségből kifolyólag pszichés betegségem is lett.Kilenc évig le voltam százalékolva,de tavaly "megreformálták" a rendszert,és visszaminősítettek.Tehát ami kilenc évig rokkantságnak számított,az ma már nem az,holott nem gyógyultam meg,minden változatlan az egészségi állapotomban.Van egy ismerősöm,azt 2 infarktussal se százalékolták le.Úgyhogy ne fűzz sok reményt,sajnos.
2010. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Tudsz járni? Vagy ágyhoz vagy kötve? Elképesztő, hogy ebben az országban mindenki le akarja százalékoltatni magát, mert bibis. Egy visszeres lábért??? Majd én eltartalak, semmi baj.
2010. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy leszázalékolnának, nagyon megszigorították!

Itt írta valaki, hogy 3 gerincműtéte volt, és hogy járt.

Nekem is 3 volt, én most várok a 4-re, ami stabilizáció lesz! 40%-os egészségkárosodottnak „ítéltek”!

Ott tartok, hogy a napom 85-90%-át vízszintesben töltöm, hogy elkerüljem a görcsöket, fájdalmat. :-(

Persze meg lehet próbálni, orvosoddal beszélj.

Mert más a mozgásszervi betegség és a érrendszeri betegség. Ami a mozgásszervinél régebben 40%-ot ért, az most kb. 20-25%-ot!

2010. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A bunkó válaszadónak köszi nem a te véleményed érdekelt,én is sok embert tartottam el az évek során lehet pont a te ÉDESANYÁDAT is. A többieknek köszi,csak kiváncsi voltam.
2010. jún. 30. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem az a bunkó, aki felháborodik azon, hogy a fél ország le van százalékolva, és már alig van adófizető polgár. Úgyhogy tedd csak nyugodtan tárgyesetbe a saját anyádat. Az biztos, hogy ha nekem levágnák alábamat, akkor is azt keresném inkább, hogyan tudok rendes főállású munkát végezni és sportolni, nem azt, hogyan százalékoltassam le magam, nemhogy egy nyamvadt visszeres lábért, ami még működik is.


A gerincműtétes hozzászóló más eset, ha valaki folytonos erős fájdalommal él, attól nehéz elvárni, hogy komoly munkát végezzen. Annak elég baj a fájdalom, és inkább segíteni kéne rajta.

2010. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A baj hogy semmit sem tudtok rólam,és úgy oszogatjátok a bántó véleményeket és nem csak magamra gondolok.De megnéznélek lábak nélkül a munkaügyi központba!
2010. júl. 1. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdező gondolom szenved a visszereivel pont mint én. Sokan azt hiszik a visszér csak esztétikai hiba. Hát egy darabig az is. Aztán jön az amit senkinek nem kívánok. Persze ezt egy olyan ember akinek nincs ilyen gondja, pláne ha jó egészséggel áldotta meg a sors úgysem érti meg, csak vagdalózik!
2011. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!