Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SoS Mire számíthatok a dokinál...

SoS Mire számíthatok a dokinál? PCOS bőv. Lenn

Figyelt kérdés

Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy február vége felé megállapították nálam a pcos-t.A nődoki nagyon nagyon megijesztett,hogy baj lehet a babavállalással stb.Fogyni kéne.Én mindent megfogadtam.Az endokrinológus adott merckformin -t napi 2X1-et.Először nagyon rosszul voltam tőle és azért nem tudtam enni,majd megszoktam.Az elején nem ettem semmi édességet,cukrot egyáltalán nem sem fehér kenyeret.Majd a környezetem nagyon kiakadt(főleg anyám).Amúgy is nagyon válogatós vagyok de volt amitől a gyógyszer hatására megudorodtam.Visszavettem a drasztikus módszeremből most már mindent eszem amit szeretek.Anyám mégis ki van akadva hogy mit fogyózok még,tönkre teszem magamat stb.Kedden megyünk vissza endokrinológushoz.Anyám mondta hogy ő megmondja neki hogy nem eszek semmit stb. pedig ez nem is igaz csak annyi hogy este 6 után nem eszem,ha túl sok édeset eszem akkor úgy is hasmenésem lesz tőle.Még azt is szeretném kérdezni hogy ha pl csak napi 1-re csökkentenék a gyógyszert akkor ugye nem híznék vissza természetesen én már soha többé nem eszem 6 után és járok futni is.Bocsi de a végére tök hosszú és zavaros lett és azt nem írtam hogy február végén 80-83 kg voltam

most 66 vagyok a 170 cm -hez.És a csontozatom elég vastag.Amúgy a nőgyógyász azt mondta hogy 60kg-ra kell fogymon de úgy már tényleg hülyén néznék ki,mert így sem lehet rám normális nadrágot kapni,mert ami fenékben jó,annak rövid a szára.


2010. jún. 28. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Mercformin mellé meghatározott szénhidrát tartalmú diéta kell. Erről mondtak neked valamit?

Mert szerintem amit elmondtál az igaz,hogy lefogyasztott, de lehet hátránya.. beszélj egy dietetikussal!!!! Sürgősen

diet

2010. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De te most miért szeded a fogyá vagy a cisztát eltünése miatt? én is szedtem és most van egy 14 hós fiam és 110 kg vagyok.
2010. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Ma voltam dokinál azt mondta hogy tényleg sokat fogytam ennyi idő alatt és hogy most már csak arra kell vigyázni hogy ne hízzam vissza.Nincs szükségem diabetológusra nem olyan durva a helyzet.

Ezt a gyógyszert azért kaptam hogy minden panaszomat enyhítse.

Ja és holnaptól napi 1 szemet kell szednem a gyógyszreből

2010. jún. 29. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!