Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mitől fájhat néha...

Szerintetek mitől fájhat néha a mellkasom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hónapban vettem észre hogy néha pihenéskor nagyon enyhe szúró fájdalmat érzek a mellkasomban. Nagyjából a szívemhez lokalizálnám úgyhogy gondolkodom rajta hogy elmenjek valamilyen magánorvosi rendelésre (nem akarok hónapokat várni). 16 éves korom óta versenyszerűen sportolok (úszok) szinte minden nap van edzésem de nem érzem hogy rosszabbul teljesítenék nem vagyok szokatlanul fáradt stb. Viszont két három naponta van ez a fura fájdalom de csak pihenés/fekvés közben. Az utóbbi pár napban többször mértem magamnak vérnyomást és pulzust ( pulzust edzéseken is szinte állandóan mérjük) és minden alkalommal rendben volt. Mondhatni mintha értékeket kaptam pl. 118/70 p52, 123/68 p58. Nem akarom túllihegni a dolgot de azért kissé zavar :D. Válaszokat előre is köszönöm

22/f



2018. jún. 13. 15:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!