Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Állami helyen miért beszélnek...

Állami helyen miért beszélnek a nőgyógyászok keményen, utálatosan a páciensekkel? Privátnál jobb a helyzet?

Figyelt kérdés
Velem egyszer úgy viselkedett egy doktornő,hogy végül nem lett a vizsgálatból semmi.Azóta fóbiám van a nőgyógyászoktól.Elkellene mennem,de nagyon félek,szájsebészhez is szivesebben megyek.

2018. máj. 22. 17:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Upsz, nem jó helyre írtam :-)
2018. máj. 22. 17:57
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert várnák a hálapénzt TB-s rendelésen is. Ha egy 5 ezrest beadsz boritékban asszisztensen keresztül, mintha csak leletek lennének, akkor azonnal szólitanak mindenütt és nagyon udvariasan kezelnek.
2018. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Én is emiatt járok magánrendelésre,érdekes módon,ott tudnak ember módjára bánni a beteggel.

Szánalom,hogy idáig jutott ez az ország..

2018. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden orvos ilyen az állami szektorban. Nekem volt már több pozitív és több negatív tapasztalatom is, mindkét nembeli orvosokkal. Sőt, olyan is volt, aki eleinte nagyon rendes volt, aztán "elkutyulódott".

Szóval érdeklődj ismeretségi körben, hátha tudnak ajánlani valakit. Vagy neten.

Ha nem, akkor tényleg marad a privát rendelő.

2018. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egy nőgyógyászom SZTK-ban (Lipótváros-Belváros), aki iszonyat rendes volt, de már sajnos nyugdíjba ment. Azóta Fényi Anetthez járok magánban a 13-ba és vele elégedett vagyok, kedvesen beszél, nem félek a vizsgálat alatt, nem szorongok nála, szerintem tök jól követi az aktuális trendeket is.
2018. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Csak egyszer jártam nőgyógyászati szakrendelésen ahol bunkóztak velem ok nélkül, és a gyógyszer receptjét is csak úgy elém b4szták. Látszott az orvoson, hogy alig várja, hogy elmenjek ezért nem tettem fel neki a kérdéseimet. Épp hogy csak azt nem mondta, hogy menjek a qrva anyámba. :D Mondták hogy majd kérjek új időpontot citológiára. Természetesen többet nem mentem vissza oda. Azóta járok magánorvoshoz aki teljen korrekt, minden kérdésemre készségesen válaszol.


Tegnapelőtt pedig bátorkodtam elmenni bőrgyógyászati szakrendelésre a kórházba. Hát kellemetlen volt. A nő alapból rikácsoló hangnemben beszélt minden páciensel. Amikor mondtam hogy a vállam tele van aknékkal és aknés hegekkel akkor nagy nehezen felkelt megvizsgálni.. közben löködött, rángatta a karomat. Megkérdeztem, hogy milyen kezelés lenne jó a hegeimre, kémiai hámlasztás esetleg lézer vagy egyéb? Akkor meg nyeritett hogy ha én ilyen jól tudom akkor minek mentem oda...


Szóval sajnos nem csak a nőgyógyászok tudnak buták lenni hanem minden orvos aki csak TB-re rendel. Kevés a fizetésük.. sok a beteg. Valahol megtudom érteni őket.

2018. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Aki megértő, az fizet. Aki fizet, azt pedig szabályosan körbeugrálják.
2018. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!