Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok utána nézni a Szent...

Hol tudok utána nézni a Szent István Kórházban, hogy melyik orvos végzett rajtam műtétet?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a zárójelentést és ha még praktizálna mennék hozzá egy újabb műtétre? Lassan 3 éve volt, de jó lenne, ha ő csinálná a mostanit is.

Én úgy emlékszem akkor már működött valamelyest a számítógépes rendszer lehet, hogy úgy megtudják találni a leletemet és a dokit is?


2008. okt. 29. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána, milyen orvosok vannak azon az osztályon, csak beugrana a neve, ha látnád!
2008. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Ha esetleg nem sikerül, mert még így se ugrik be a neve, akkor fel is hívhatom a kórházat és kérhetem, hogy kapcsoljanak valakit az osztályon, hátha megtudják nézni?

2008. okt. 29. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a zárójelentések 1 példányát a körzeti háziorvosnál kell leadni, még akkor is ha nem tb műtétről van szó, tehát 1 példánynak kell lennie a háziorvosodnál.Menj le biztosan lefénymásolja neked.
2008. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számitogápes rendszer az utolsó korházba is legalább már 10 éve van, elmész bejelentkezel, és ott minden eseted megjelenik, annyit kérjél hogy nézzék meg ki mütött, ha norm a betegfelvételis, vagy a regisztrácios akkor ingyen elmondja, amugy hivatalosan azt hiszem 2500 ft-ért adják már ki a régi zárot, nálunk ez igy van Debrecenbe
2008. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!

Az elsőnek üzenem, hogy a honlapon nem tudtam utána nézni!

Az utolsó kettőnek is köszönöm, az lesz szerintem, hogy bemegyek így is úgy is a házi dokihoz beutalóért, mert ő bőrgyógyász, és tud a problémámról amihez a másik orvos szükséges, hátha megtaláljuk a kartonomba. Ha ott sincs akkor meg bemegyek a kórházba és a beutalót megmutatom és megkérdezem, hogy el tud-e vállalni újra.

Nagyon köszönöm a segítségeteket!

Remélem ti nem lesztek ilyen helyzetbe mint én, hogy elfelejtitek ki volt az orvos és még a zárójelentésetek se lesz meg!!!

Pedig a gyermekkori vakbél műtétes papírtól kezdve a legutolsó vérvételig minden megvan kivéve az. Kész vagyok!!

2008. okt. 30. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!