Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fájdalmas vagy...

Mennyire fájdalmas vagy kellemetlen egy vakbélműtét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem kellemetlen volt előtte,mert gyakorlatilag az egész hasfalam bekeményedett,kaja nem maradt meg bennem,egy keksz is veszettül megnyúzott,mire visszajött.

A műtét során altattak,abból ébredni viszont nem egy leányálom.Utána már jobb,persze nem kellemes felkelni,és kicsit fájdalmas,mior a vágás alatt elkezdenek mozgolódni a beleid.A varratszedés is kellemetlen kissé,én végig nyögdécseltem,de nagyobb volt a füstje...

2010. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy kaland,az ébredés tényleg rossz,főleg ha hánysz az altatás utóhatása miatt.Akkor fáj a seb,és műtét után is fáj pár napig,nehéz a felkelés,de a fájdalomcsillapítók használnak.A varratszedés tényleg kellemetlen,mert csíp a fertőtlenítőszer ami a szöveteid közé kerül amikor a varratokat húzgálják ki.
2010. jún. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én 14 voltam mikor kivették a vakbelem, előtte fájt a hasam eléggé, utána meg annyi volt h nehezebben keltem fel az ágyból, mert a varrat ugye a hasadon van...

de nem volt se hányás, a varratszedés se fájt,a műtétből ébredés után csak kótyagos voltam az altatástól.mondjuk én elég jól bírom a fájdalmat, a többi vakbeles mellettem kapott fájdalomcsillapítót, de nekem nem adtak.szóval alkati kérdés szerintem, attól függ, h az élet más területein h állsz a fájdalommal

20/L

2010. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!