Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Laborvizsgálatra lehet délután...

Laborvizsgálatra lehet délután is menni?

Figyelt kérdés
A szakorvosi rendelőben csak 6:30 és 9:00 között lehet menni, de mostanában csak reggel 6 körül kerülök ágyba, így még az sem jó, ha le sem fekszem és odamegyek 6:30-ra, mert egyrészt így is várni kell (szokás szerint) másfél órát, plusz ébren lehetetlenség előtte 12 órát koplalni. Délután gond nélkül el tudnék menni, de van-e ilyen hely és mennyibe kerül egy teljes labor?

2018. márc. 23. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ha 6:30-9 között van rendlési idő, senki nem fog ott maradni, hogy EGY embert ellásson :D


Amúgy miért kéne 12 órát koplalnod, okos?


Senki nem mondja, én ezerszer voltam laborban, annyi volt a kitét, hogy négy órával előtte már ne egyek lehetőleg.

2018. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom, ezért mennék magánrendelőbe.

Azért 12 órát, mert aki este megvacsorázik, lefekszik aztán reggel éhgyomorra elmegy, az kb. 12 órát nem eszik.

Odamegyek 6:30-ra, végzek 8:00-ra aztán hazamegyek és eszek valamit, így nagyjából 9.00-kor feküdnék le. (Ha ez így jó, akkor te csináld így...)

2018. márc. 23. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet magánrendelőben elvégzik máskor is, neten keress rá magán vérvételre és hívd fel őket.
2018. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magánban szerintem mehetsz később is, én is magánban voltam, és 9-re volt időpontom, de utánam is jöttek még. Az árat nem tudom, mert én mindenre kiterjedő vizsgálatokat végeztettem, nagy labort, tumor markerekkel, vizelet, székletvizsgálattal, így nem tudom külön csak a labor mennyibe került volna. Szerintem nézz ki egy szimpatikus helyet, és hívd fel őket, biztosan fogsz megfelelőt találni.
2018. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen laborokban még mindig a tikokkal kelnek? Most miért kell a betegeket még azzal is kínozni, hogy keljen fel hajnali fél 6-kor ?
2018. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!