Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi van, ha az apukám nőgyógyász?

Mi van, ha az apukám nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Arra lennék csak kíváncsi, ha valakinek nőgyógyász az apukája hozzáfordul-e ez ügyben segítségért, vagy keres másvalakit?Esetleg hozzá is jár vizsgálatokra?
2008. okt. 28. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdd meg, hogy ajánlja egy kollégáját, vagy nőgyógyász ismerősét. Így nem lesz kellemetlen hogy ő vizsgál meg, még is tudni fogja ő is és te is, hogy "jó kezekben vagy"
2008. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgálatra nem járnék hozzá, de ha bármilyen kérdésem lenne, vele beszélném meg.

Jó ötlet, amit az előző válaszoló irt, hogy ajánljon orvost a kollégái közül.

2008. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ajànljon egy màsik nögyogyàszt neked,mert kellemetlen ha ö vizsgàl meg.

Legalàbbis nekem az lenne.

De anyukàd segitségét is kérheted,ö biztos segit neked,ha apukàddal nem szeretnél ilyen dolgokrol beszélni.

Bàr tanàcsokkal ö is ellàthat,de vizsgàlatra keress màs orvost!

2008. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg neki hogy vannak kerdeseid es szeretnel elmenni nogyogyaszhoz.

A baratnom ferje nogyogyasz, es a ferje viszi egy masik nogyogyaszhoz, szoval a doki munkatarsahoz.

Mondd neki hogy -apa az osztalytarsaim mar voltak nodokinal, en is elszeretnek menni!

A tobbit apukad tudja mar.

2008. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de mindenesetre elég furi így a helyet...
2008. okt. 28. 20:48
 6/6 A kérdező kommentje:
helyzet, bocsi
2008. okt. 28. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!