Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha depresszis pofon vág...

Ha depresszis pofon vág valakit, azért elvihetik a rendőrök?

Figyelt kérdés

Elvonasi tunet miatt ingerlekenyebbe voltam es pofonvagtam a mostohaanyam, mert mar betelt a pohar. Kihivtak a rendoroket, de addigra en mar a haziorvosnal voltam, o hivott nekem mentot, akik bevittek a pszichiatriara es egy honapig ott is voltam. Ez azert kemeny volt es nem segitett rajtam, sot...

Egy konyvben azt olvastam (ha jol ertettem), hogy ilyenkor nem vihetnek csak ugy el, mert beteg vagyok es mas segitseg kel.

Nem tudom, melyik torveny konyvben olvastam ezt, de jo lenne ujra.


Ert valaki a joghoz? De ne irjatok mindenfele tippeket, ha nem tuti.



2018. febr. 27. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bántasz valakit, vagy őrjöngsz, beszámíthatatlan vagy, akkor igenis elvihetnek. Ha csak a rendőr tud megfékezni, akkor a rendőr, max. nem visznek be az őrsre, hanem egyből a kórházba, pszichiátriára. Gyógyulj meg mihamarabb.
2018. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szenes43 ***** válasza:
Ha ön vagy közveszélyes vagy akkor rendőr, ápoló jogosan visz a zárt pszichiátriai osztályra. Ott a pszichiáter orvos leszedál erős nyugtató injekcióval,de le is köthetnek az ágyhoz még +. A depresszió betegség de nem mentőkörülmény.
2018. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Érdekesek vagytok ti "depressziósok". Akkor teljesen tiszta a tudatotok amikor magyarázkodni és mentegetőzni kell, hogy: "de hát én depis vagyok, nekem nagyon rossz, én nem tudom megtenni ezt, és képtelen vagyok arra.... mert én szegény depressziós vagyok.

És leütöttem a mostohaanyám, de hát nem tehetek róla mert szegény depis vagyok, mindenki engem sajnáljon."

Tudod mit? Neked telt be a pohár? Tévedsz. Belőletek van elege nagyon sok embernek, a hülyeségeitekből.

Azt gondolod neked mindent lehet, azon a jogon, hogy nem boldogulsz az élettel?

2018. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ilyenkor kényszerzubbony kell. Nem rendőr. Ebben igazad van.
2018. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%
Hm..úgylátszik itt sem csípik a drogosokat..
2018. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!