Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 14 éves státuszvizsgálat...

14 éves státuszvizsgálat elmaradása?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e abból bármilyen jellegű probléma, hogy nem volt 14 éves státuszvizsgálatom? Az igaz, hogy voltunk egy iskolai szűrővizsgálaton, ahol vérvétel kivételével minden volt.

2018. jan. 17. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,ha fontos akkor be fognak hívni utólag.De nem is értem az egészet mert az iskolai vizsgálat is egyfajta státusz vizsgálat ha úgy vesszük.Sok helyen nincs is olyan hogy külön még bemenj valahova státusz vizsgálatra,hanem csak iskolaorvosi vizsgálat van.
2018. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvégre én is ezen a véleményen voltam, hogy mindent megcsináltak amit ott is megcsináltak volna, de azért inkább megkérdezem itt is. Köszönöm a gyors választ! :)
2018. jan. 17. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!