Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan csináljam, hogy jó legyen?

Hogyan csináljam, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Anyukámmal ápolásin vagyok mert parkinson-kór betegsége van. De sajnos ő összetéveszti az ápolást a csicskáztatással. Nem csak az ápolás és a takarítás a feladatom ő szerinte ,hanem azt is elvárja,hogy szórakoztassam és azt is megmondja,hogy hogyan takarítsak. De sajnos ez mellet még más feladataim is lennének nem is kevés mert az anyósomék is ott vannak még akik napi szinten igénylik,hogy menjek és szívesen is megyek mert szeretem őket akik már jóval 80- év fölött vannak. Na meg a saját családom és háztartásom. Hogyan csináljam,hogy mindenkinek jó legyen és én se rohangáljak egész nap ?
2017. szept. 24. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szervezz be más családtagokat is minél több dologba.
2017. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!