Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak, érdemes lenne...

Gábor19... kérdése:

Mit csináljak, érdemes lenne elmennem még a házi orvoshoz vagy már nem?

Figyelt kérdés

Maszek pizzériába dolgoztam 4 órába bejelentve. 4 hete egy kisebb baleset ért és ki ficamodott a térdem. A sebészeten be is gipszelték, majd hetente jártam kontrollra.

A főnököm azt tanácsolta hogy ne menjek táppénzre mert keveset kapnák, meg is egyeztünk hogy ő mejd fizet hetente egy bizonyos összeget 1 hónapig.

A héten jár le az a 1 hónap, és utána már nem is akar foglalkoztatni, de ez haggyán' ki találta hogy kellene neki az orvosi táppénzes pappír. Emlékeztettem is rá hogy mivel ő tanácsolta, ezért nem mentem el a házi orvosomhoz. Így utólag meg már nem tudom hogy érdemes e ahhoz fordulnom.


2017. máj. 22. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, visszamenőleg nem tud táppénzre venni a háziorvos.
2017. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Visszamenőleg tud táppénzre venni.

Szabály szerint legfeljebb 5 napra.

2017. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, jó tanulópénz volt
2017. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Micsoda ordas, csaló, gazember egy helyen dolgozol te, élen a főnökkel ... Semmiféle Tp-es papírt nem szereznék be neki utólag, nem mentél el táppénzre, akkor mégis mit akar azzal a papírral ? Ha mégis elmész a háziorvosodhoz azért tájékoztasd a tényekről, mert ha ez, esetleg az OEP tudomására jutna, ugye tudod, hogy táppénz csalással megütné valaki a bokáját !
2017. máj. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* Abból is láthatod, hogy micsoda ember a te főnököd, hogy simán lapátra tesz hamarosan. Ne keresd a házi dokidat, mert ha nem leszel hozzá őszinte, akkor még a végén őt is bajba keveritek.
2017. máj. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most azonnal felmondanék
2017. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem sutogess otthon pizzat.
2017. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam a házi orvosomnál, de leginkább az miatt mert a sebészeten gyógyultnak nyílvánitotak, pedig elég ramaty állapotban van a térdem, és hogy ő mint sportorvos mit ajánl rá. Mivel fel mondott a munkáltatóm, ezert be jelentkeztem munkanélkülire. Így tudtam megoldani.
2017. jún. 7. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!