Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ismeri valaki ezt a prosztata...

Ismeri valaki ezt a prosztata gyogyitására alkalmas szert? PROSTALGENE! Tisztelettel Kérdeztem!

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 20:30
 1/5 anonim válasza:
A "Prostalgene" honlapján „Dr. John Donn Prostate Centre and Oncology, Dr. Peter Miller MD, Urológiai szakértő” urakat a „Google” nem ismeri, a Prostate Centre and Oncology látható teljes orvosi vezetése között sincsen.
2017. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 B Béla ***** válasza:
Nekem is vannak gondom a prosztatámmal. Tartok tőle hogy ez is csak egy lenyúlás.Én a TAMSOL 0,4 MG gyógyszert szedem.Én nem venném meg.Az alkotó elemeit máshol is meglehet vásárolni. Hogy azt írják visszafizetik az árát hát ez az amit abszolút nem hiszek el.
2017. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 B Béla ***** válasza:
2017. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 B Béla ***** válasza:
2017. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyula Borbás válasza:
Szerintem ez is egy átverés.Én már két hete szedem de semmi változás nincs.A problémám megmaradt csak a pénzem fogyott.De megérdemlem,miért dőlök be ezeknek a csodaszereknek.
2018. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!