Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen az a foglalkozás -...

Milyen az a foglalkozás - egészségügyi orvos?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, részmunkaidős munkát válaltam, és ilyen orvoshoz kell mennem. Mit vizsgál? Mire számítsak? Nagyon szégyenlős vagyok, és nem szeretnénk melltartóra vettkezni. Külkereskedelmi asszisztens leszek.

#orvosi vizsgálat #foglalkozás - egészségügyi orvos
2017. márc. 7. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Üzemorvos. Vérnyomás, látás, hallás, járás, szívhang, tapogatni is szoktak, májat, méhet. Pedig kell, mármint vetkezni, menj topban, jó mély dekoltázzsal.
2017. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Eszter_Ke válasza:
Gondolod, hogy a top maradhat majd? Szerintem nem. Sima belgyógyászati vizsgálat, általában bugyira kell vetkezni.
2017. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ő állapítja meg hogy alkalmas vagy-e az adott munkakörre, általában a céggel szerződésben van.

Felveszi az adataid, korábbi munkahelyek expozíciói ha pl dolgoztál hűtőházban, laborban, betegségek, rendszeresen szedett gyógyszerek, családi anamnézis, pl cukorbetegség stb. Dohányzás, alkoholfogyasztás, drogok, gyógyszerek. Étkezési szokások, sportolási szokások is voltak a kartonon amit meg kellett adni.

Én logisztikai ügyintéző vagyok, ami nálunk volt:

Vérnyomás, látásvizsgálat, tüdő és szív hallgatás, tehát úgy mint a háziorvosnál fel kell húzni minimum a pólót, hogy meghallgassa a tüdőd, szíved. 1 perc se az egész, levenni nem kellett. Utána le kellett feküdni és végignyomkodta a hasat, csípőt, lágyrészi elváltozás miatt pl máj stb. 3 perc volt az egész.

2017. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak sajnos fizetős
2017. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd mondd el, milyen volt
2017. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem voltam, de én úgy tudtam, hogy fizetni nem kell?!
2017. márc. 8. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni ha a cég küld és ő állja. Mindig mondják ha fizetni kell érte.
2017. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem kell fizetni az biztos. Sajna, nem hiszem, hogy nem kell vetkezni. Ha szerencséd lesz, elég felhúzni a pólót, de általában minimum bugyi - melltartó vetkezés van. Én nem rég voltam, és a melltartót is le kellett venni.
2017. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is ma voltam elősször ilyen vizsgálaton, nagyon kellemetlen volt. Melltartót is le kellett venni, nem maradhatott rajtam.

Volt vérnyomásmérés, látásvizsgálat, vizeletvizsgálat aztán jött a vizsgálat az orvosnál: szív - tüdő vizsgálat, hastapintás, mellvizsgálat, gerincvizsgálat, megnézte a torkom, áttapintotta a nyirokcsomókat - nyakamon, kulcs csonton, hónaljban.

Sima irodai munka - vámügyiintéző, és 19 éves vagyok.

2017. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!