Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van ilyen gyógyszer?

Van ilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból nem hagy nyugodni egy kérdés amit még egy filmben láttam, hogy olyasféle gyógyszer volt benne ami csökkenti a félelmeket illetve egyáltalán nem is érez az alany félelmet semmi körül. Az a kérdés, hogy ilyen tényleg létezik?

2017. jan. 27. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, ezek a nyugtatók lényegében. A stresszes, gátlásos, nehezen leküzdhető helyzetekre vannak segítségül. Az agyban szétkapcsolják ezeket az idegeket, maga a félelem megmarad, de akkor amíg hat addig az embernek nem jut el teljesen a tudatába. Én pl azért kaptam Xanax-ot mert majdnem pánikrohamot kaptam a fogorvosnál a korábbi rossz tapasztalatok miatt, legközelebb bevettem és teljesen kikapcsolt, lazán bementem hogy na csináljuk :D Kellett pár ilyen alkalom hogy elnyomja a félelmem és utána már nem kellett mert maga a mögöttes félelem elszállt, segített jó élményeket szerezni így.
2017. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!