Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem lehet koponya CT...

Miért nem lehet koponya CT előtt már 6 órával inni és enni?

Figyelt kérdés
Meg aztán még az evést csak-csak ki lehet bírni na de az ivást?
2017. jan. 17. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg. Nekem is volt es senki nem mondta, hogy nem lehetne. Ettem, ittam, teljesen jo lett az eredmenyem is. Mondjuk nekem nem adtak kontrasztanyagot, aki kap, annal lehet mashogy van.
2017. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem rá van írva a papíromra hogy 6 órával előtte étkezhetek utoljára. Amúgy mi az a kontrasztanyag?
2017. jan. 17. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Van tobb fajtaja, ha hasi ct van, akkor meg kell inni egy nagy kancso ilyen anizsos izu valamit, ettol valnak lathatova a belso szervek. Koponyanal injekcio formajaban szoktak adni, de nem tudom mitol fugg, hogy kapsz-e. En nem kaptam.
2017. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Nekem koponya lesz, majd meglátjuk kapok-e.
2017. jan. 17. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ivásról nem írtak, ugye? Tehát ihatsz vizet, de például tejet, teát, gyümölcslevet, kávét nem.
2017. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, arról valóban nem írnak. Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!