Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kitoroltek a munkaugyi kozpont...

Kitoroltek a munkaugyi kozpontbol ha majd visszaregisztralok szerintetek megadjak az ingyen tb-t?

Figyelt kérdés
1 honapja toroltek ki. meg egy honapot kell varni mire visszamehetek. ha nem lesz munkahelyem ha lesz akkor megoldodik minden, de ha megse lenne es egy honap mulva visszamegyek megadjak?

2016. szept. 20. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Ha visszamész megadják.
2016. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem adják meg. Ugyan ebbe a helyzetbe vagyok. Kitöröltek aztán én is visszaregisztráltam. 1 év múlva fogsz te is pénzt kapni ha addig nem lesz munkád a tb-t pedig neked kell intézni ők nem fizetik mert ugye pénzt sem kapsz. Na már most mivel nekem sincs miből fizetni a tb-t kértem az polgármesteri hivatalból egy olyan papírt hogy ők fizessék nekem 1 évig a tb-t. Ezt elvileg mindenki megkapja ha igényeled. De csak 1 évig.
2016. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!