Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy karidologia vizsgalatnak...

Egy karidologia vizsgalatnak szamit-e, hogy nyugodt vagy-e vagy panikos?

Figyelt kérdés
En ugy vagyok,hogy a haziorvosnom irt fel gyogyszert mert eleg panikos vagyok es ma nem ereztem jol magam bevettem jobban lettem es jobban vert a szivem is,bementem a korhazba vizsgaltassam ki magam,elegge gyorsan vert a szivem mert izgultam de a gyogyszertol nem ereztem azta tunetet,van koze annak,hogy nem vettek eszre valami bajom van,mert azelott gyogyszert vettem be,es annak van-e koze,hogy nekem nyugalomba szoktak elo jonni es amikor oda mentem gyorsan dobogott a szivem vagy annak sincs semmi koze,hogy,hogy dobogott a szivem,ha baj lett volna kimutatta volna,annak ellenere,hogy hogy vert a szivem,es hogy gyogyszert szedtem? Valaszaitokat elore is koszonom!

2016. júl. 18. 19:12
 1/4 anonim válasza:

Szia!

- A szívdobogás lehet a pánikolás következménye, de lehet szívbetegség tünete is.

- Ha a pánikolás következménye, akkor a gyógyszer lelassíthatja.

- Kéne csinálni egy 24 órás EKG vizsgálatot (Holter-monitornak hívják), az biztos választ tudna adni. Kérd meg erre a háziorvost, ha eddig a kardiológusok nem javasolták.

Remélem tudtam segíteni.

2016. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat de epp ezt irom,hogy voltam ea kivizsgaltak es gyorsan dobogott a szivem de nekem otthon amikor nyugalomba vagyok es nyugott a szivdobogasom akkor erzem a tuneteket s azt akarom megtudni ha en kivizsgalaon idegeskedtem es gyorsan vert a szivem ,attol kimutatta volna-e ha bajom lenne?
2016. júl. 18. 20:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Es* kivizsgalason*
2016. júl. 18. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem tudsz írni, kvázi értelmetlen, amit összehordtál. Már bocs, de ha értelmes választ szeretnél, akkor értelmesen kellene kiírni a kérdést.

Másrészt nem tudjuk, hogy pontosan mire és milyen gyógyszert szedsz, egyáltalán miért fordultál orvoshoz, hány éves vagy, és hogy a szívdobogáson kívül milyen tüneteid vannak.

2016. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!