Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Váladék van lerakódva az...

Váladék van lerakódva az arcüregemben (talán homloküregben is). Mit lehet tenni, hogy kitisztuljon?

Figyelt kérdés

évek óta mindig "köpnöm" kell, szinte folyamatosan. eddig azt hittem, hogy a tüdőmben van lerakódva a váladék, szedtem is köptetőt ameddig lehetett vény nélkülit, gyógyszerésszel konzultálva.

de azután is megmaradt a váladék, és rájöttem, hogy nemis a tüdőben van lerakódva, hanem arcüregben (talán homloküregben is?).

nemis "lentről" (tüdő felől) jött soha, hanem fentről, kb "szívni" tudom, hogy kiköpjem, tehát szerintem arcüregi..

Mit tehetnék ezellen?

évek óta nem dohányzok, és amugy sem dohányoztam sokáig.

bármi segítség jól jönne, mert egyre jobban zavar a problémám.


2016. júl. 15. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ártana egy orvossal konzultálni, esetleg 1-2 vizsgálatot elvégezni, mert ha már hosszú ideje az arc- vagy a homloküregedben váladék lenne, akkor az már rég rossz lenne...

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, inhalálással, orrsrpay-vel, ACC-vel tökéletesen ki lehet tisztítani. Viszont ez betegség alatt jellemző, hogy valakinek lerakódik, nem húzódik el csak úgy minden előjel nélkül hosszú ideig, mert akkor már rég olyan gond lenne, hogy réges rég orvosnál lennél...

2016. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sós vizes orrsprayt, és nézesd meg az arcüreged fülészeten, okozhatja több minden.
2016. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja volt arcüreggyulladásom. Infralámpát is javasolta a doki.
2016. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

arra tudok gondolni, h egy régebbi betegség után megmaradt szövődményként..

vagy lehet, hogy nem lerakódva van, hanem folyamatosan újra termelődik?

2016. júl. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!