Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha holnap bemegyek az sztk-ba,...

Ha holnap bemegyek az sztk-ba, bőrgyógyászatra, hogy olyan betegségem van, ami gyorsan terjed, szóval sürgős, akkor megengedik, hogy időpont nélkül várakozzak?

Figyelt kérdés
Régen szerintem volt ilyen, de azótanem tudom mennyit szigorodott. Mindenesetre időpontra nem várhatok, és nem szeretnék most tízezret kiadni maszeknak, valamint oda sem kapok azonnal időpontot... Ilyenkor mit lehet tenni?

2016. júl. 13. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mi az és a doki ítéli meg, szólsz az asszisztensnek amikor kijön vagy odatelefonálsz előtte hogy mész és mi a gond. Behív, megnéz és ha úgy van ellát, ha nem akkor meg kell várni az időpontosokat vagy mondja hogy kérj időpontot mert nem sürgős.
2016. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2016. júl. 13. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak félre ne kezeljenek a kamu betegséged miatt.
2016. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Parancsolsz?
2016. júl. 17. 14:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül háziorvoshoz mentem, és nem kezeltek félre, köszönöm szépen.
2016. júl. 17. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!