Miért fájhat még mindig a vénám? Írjatok!
Figyelt kérdés
1 éve műtöttek vakbéllel. Elég komplikált dolog, ugyanis azóta is szenvedek, mert valami maradt a hasamban.
De igazából arra lennék kíváncsi miért fájhat még mindig a kézfejem, ill. a véna ahova infúziót kaptam? Már több mint 1 éve volt, de nagyon fáj. Sőt.. úgy néz ki jön egy újabb műtét, de iszonyatosan félek. Van aki esetleg hasonló cipőben jár? Kérlek írjatok!
2010. ápr. 15. 13:43
1/2 anonim válasza:
Műtét előtt meg fog nézni az altatóorvos, említsd meg neki. Nem hallottam még ilyet, de nem tűnik komolynak.Háziorvosod is biztosan tud mondani valamit.
2/2 A kérdező kommentje:
Igen, már kérdeztem, de semmi lényegeset nem mondott rá.
Annyival kellett megelégednem hogy majd elmúlik.
2010. ápr. 15. 14:00
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!