Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Plasztikai műtét után mennyi...

Plasztikai műtét után mennyi pénzt illik adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
Nem szépészeti műtét, hanem szükséges (TB fizeti) - de gondolom ez nem lényeges most.
2010. ápr. 14. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Illik?

Az leginkább a pénztárcádtól függ.

VAn aki semmit se ad, van aki 5-10 ezerte és van aki sokkal-sokkal többet

2010. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Kap fizetést a főnökétől, neked már nem kell külön adnod... Ha elmész bevásárolni és kifizeted a kasszánál a vásárolt árut, akkor is adsz pénzt külön a kasszásnak, azért mert elvégezte a munkáját? Meg adsz plusz pénzt az árufeltöltőknek, biztonsági őröknek, osztályvezetőnek, mindenkinek? Ha bemész egy hivatalba ügyeket intézni, akkor adsz pénzt az ügyintézőnek is, csak mert elvégezte a feladatát?
2010. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Fodrásznak, étteremben is szoktak adni nem? És ezek nem is az egészségedről szólnak közvetlenül akkor aki a testemhez nyúl az is megérdemli nem?

Lehetőségeidtől függően 10-20-30 ezer ft.

2010. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos szoktak! Nagyon rossz szokás! Gondolj bele, doki hozzászokik ha elvégzi a munkáját, kap csúszópénzt. Azt előbb utóbb hogy látja el,aki nem tud adni? Nekem egy ismerősömtől ki követelte egy sebész! Nagyon szegények voltak,és a bácsikát megkellet műteni. A felesége adni akart a dokinak 5000Ft-ot, mire az közölte, ilyen műtétért 15-20e jár! A néni mondta hogy nincs ennyi pénzük, haza megy és kér kölcsön a "sebész főorvos ÚR"

azt mondta jó, Ő itt lesz.Szegény asszony sírva kért kölcsön anyuéktól,mert a FŐORVOS ÚRnak ennyit kell adni!

2010. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az se mindegy mekkora műtétről beszélünk.
2010. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Akartam adni pénzt a doktornőnek, de nem fogadta el, úgyhogy egy kis szép vázát adtam helyette.. :)
2010. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
egy 20as sztem megfogja tenni
2010. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
kapnak ők elég fizetést..nem kell adni szerintem...felesleges..inkább vegyél magadnak valamit akkor :)
2010. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!