Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Korházban miért kötelező, és...

Korházban miért kötelező, és mi értelmr van gyereknek karszalag?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy ne keverjék össze őket, mert az csak egy dolog, hogy az ágy végére ki van írva a neve, az ágyat nem viszi magával az ember, a babák meg olyan egyformák, mint a kiscsibék :-) . Amúgy a felnőtt betegeken is van karszalag. És hogy miért? Mert előfordulhat pl., hogy leoson egy cigire és rosszul lesz, és nem tud kommunikálni, hogy kicsoda és melyik osztályon fekszik.

Nos a baba még úgysem tudja megmondani, hogy bocs, de rossz helyre vittek vissza.

2016. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felnőttként is kötelező, csak a felnőttnek joga van visszautasítani, míg a gyereket a szülő képviseli akik annyira nem szeretnék ha tévesztés lenne.

Egyébként a betegbiztonság miatt kell.

2016. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dorje1234 válasza:

Azért, hogy ne legyen problémás a beazonosítása.

Még a felnőttek is kapnak, képzeld csak el, ha elájul, és teszem azt vért kell kapnia gyorsan, akkor azzal menjen el az idő, hogy rohangálnak, hogy ki ismeri fel az illetőt, vagy csak ránéznek a karjára és máris kapja a számára megfelelő vért.

2016. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelentem most jöttem meg a kórházból. A nevem van rajta, a születési évem, az osztály, és szoba szám. meg még egy számsor, amit nem tudom mi. Minden esetre nyugodtan leszédölögtem egy cigire, ennyiből már tudják, hova tángáljanak vissza :-)
2016. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!