Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül dr. Gerevich...

Mennyibe kerül dr. Gerevich József pszichiáter magánrendelése?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs kiírva, hívd fel a magánrendelőt, vagy írj mailt, érdeklődj hogy az első alkalom mennyi, illeve az azt köüvetkezők
2016. ápr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Eprecske1 válasza:
25 ezer egy ülés, ami 45 percig tart.Nem ismerem személyesen, de irigylésreméltó eredményeket ért el a kutatás terén is, illetve sokat publikált.
2020. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jjans27 válasza:
Már 30 ezer, kétszer beszéltem vele, első alkalommal skype-on 25 percet, második alkalommal receptet írt, 10 percet voltam a rendelő-lakásában és a két alkalomért 60 ezret kért. Sok pénz. Előtte beszéltem Skype-on egy pszichiáter hölggyel kétszer, 12 ezer/alkalom, harmadik alkalommal másfél órát személyesen egy pszichiáterrel 28 ezerért, aki elmesélte a saját kortörténetét, de egyik sem ismerte fel az én problémámat, G. dr viszont elég gyorsan felismerte.
2022. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez egy gusztustalan öregember. Az első alkalom alatt kijelentette, hogy azért gondolkodik azon, hogy elvállaljon, mert ‘jól nézek ki’. Aztán azt is, hogy csak Ő tudna segíteni a traumáimon, mert a többi pszichiáter az Ő szintje alatt áll.


Majd miután megtudott rólam egy világnézeti dolgot (nem írok konkrétat, de olyasmire gondolok itt mint pl. vallás) egy elég kritikus párbeszéd alakult ki köztünk, majd kijelentette, hogy dehát úgysem tudnám megfizetni őt.


Persze eddig a pontig lenyúlt tőlem 60.000 ezret. (persze én fizettem ki önként, tehát technikailag nem nyúlta le, de eddigre a földbe döngölt, megalázott, lerombolta a jövőképem és még nekem fizetnem kellett érte).


Számlát nem kaptam, csak azóta tartó hányingert és undort ha rá gondolok.

Erősen ellenjavallom mindenkinek. Gusztustalan volt az egész.

2023. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!