Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fáj a véradás?

Mennyire fáj a véradás?

Figyelt kérdés

Vérvételen már voltam többször is, ahhoz képest milyen?

Ja és mehetek egyáltalán ha 3 hónapja szurattam fülbevalót de komplikáció nélkül begyógyult?


2016. ápr. 12. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semennyire sem fáj. Olyan mint egy normális vérvétel. Beikszelheted a kérdőíven, hogy egy éven belül szúrták a füled, de szerintem attól még adhatsz.
2016. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kizáró okokra keress rá, Google első 3 talált megmondja. Ha nem gyulladt be és nem gyógyszerezted magad, akkor nem gáz.



Amúgy nekem nem fájt. Ha szépek a vénáid, még könnyen meg is böknek. Ha benázik a tűvel a vért vevő, akkor fájhat. De kevésbé, mint egy szuri. És ez ritka is.

2016. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Testékszer, tetoválás után 6 hónapot várni kell véradás előtt.


Annyira "fáj", mint a vérvétel.

2016. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem jobban fájt, mint egy vérvétel, vagy valamilyen oltás, vagy lidocain inkekció, stb... De azért bőven kibírható. Olyan feszülős, csípős érzés. De csak amíg beszúrják, mikor már bent van, nem,
2016. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!