Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ortopéd talpbetétje van vagy...

Ortopéd talpbetétje van vagy volt itt valakinek? Lenne egy húzós kérdésem.

Figyelt kérdés

Olyan szempontból jó, hogy a lábfejemet is alátámasztja,

de elöl van egy kis bütyök rajta, ami annyira szúr, hogy 10 percig nem tudom hordani. Még az is jobb, ha nem használom.

Kértem az ürgét, hogy azt vegye le onnan, de azt mondta az kell ahhoz, hogy korrigálja a harántboltozat süllyedésem,

és egy hét alatt beleszokok, csak apránként szoktassan magam hozzá. Na most ezt még ha el is hiszem, nekem akkor sincs ehhez még 3 napom sem, mivel dolgozó ember vagyok.

12 órát állok egy üzletben, meg persze kötben sietve kell sétálni, pörögni kell egész nap. Nem értem, miért nem talált fel valaki olyan talpbetétet, ami egyszerűen csak a lábfejet is alátámasztja azt kész. Nem kell nekem semmi bütyök lófa....sz, csak egyszerűen egy épelméjű ember által tervezett norműális betét.

Valahol kapok ilyet? Mert én már hónapok óta mindenfele keresek, de csak lapostalpúak vannak, mégha memóriahabos is. Vagy nektek mi a tapasztalatok? Tényleg meg lehet szokni ezt az ortopéd betétet?

13000ért nekem finoman szólva sem érte meg, mivel gyakorlatilag 10 percig nem tudok benne sétálni.

Vagy lehet ezt korrigáltatni ingyen? Hogy mondjuk viszem a garancialevelet, és megkérem, hogy vegye le róla a bütyköt?


2016. márc. 21. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Huha, nem tudom mi lehet az. Nekem levették a méretet és amit csináltak, tökéletes lett. El sem tudom képzelni, hol és milyen bütyök állhat ki belőle.
2016. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fognám és levágnám róla. Biztos könnyen szabható. Mi lesz ha magad vágod le? megbüntetnek?
2016. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt én semmivel sem tudnám levágni, mert eleve így lett megformálva az üvegszál benne. Talán jobb ha úgy fogalmazok bütyök helyett, hogy domborulat. Csak inkább nem kéne az nekem oda.
2016. márc. 21. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja értem, hát azt tényleg nem lehet vágni. Nekem csak sarokemelőm volt, de az valami parafa szerűségből volt.
2016. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!