Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon Fáj vagy csak én...

Nagyon Fáj vagy csak én parázom túl magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Sokat gondolkoztam, hogy írjak- e ide, arra jutottam hogy igen . Holnap lesz végbél tükrözésem és az igazat megvallva kissé félek. A problémám 2 éve kezdődött és sajnos még ma i s folyik. Akut hasfájással kezdődött elmentem nőgyógyászhoz mondván alhasi probléma oda tartozik.1 hónapja derült ki hogy nem nőgyógyászati probléma . Doktor úr mondta keressem fel a háziorvosomat másnap úgy is tettem, beutalt gasztrora ahol vér széklet tesztet kellet elvégeznem (3 kis tartályba kellet belehelyezni 3 egymás követő napi székletet ) és sajnálatosan mind a 3 pozitív lett. Vastagbél tükrözésre megyek holnap 9 -re . Nem az rémiszt meg hogy fáj-e vagy sem nyilván az is érdekel pláne, hogy nem bóbitának és nem is nyugtatnak meg semmi . Kérdésem egyik fele az lenne, hogy nagyon fogom -e éreznivagy szimplám megalázó lesz- e a helyzet. A második kérdésem az lenne, hogy milyen eredményre számíthatok? (A székletem hol látványosan véres hol alvadt vér tünik fel) eléggé fiatal vagyok az esetleges végbélrákhoz bár ahogy olvastam sajnos ez nincs korhoz kötve . Kérem csak olyanok válaszoljanak akik nem bohóckodva probálják ossztani az észt. Előre is köszönöm a válaszokat és a tapasztalat megosztását velem 22/L
2016. márc. 10. 15:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!