Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért köcsögök a dilidokik?...

Miért köcsögök a dilidokik? Miér akarják kihasználni az meberekt? Miér van az ha közlöm, hogy semmit sem vagyok hajlandó bevenni onnantól kezdve már valhogy nme érdeklem őt? Miért csak arró szól az egész, hogy legyen kinek pirulát eladni?

Figyelt kérdés

Nem érdemes hozzájuk menni.

Megróbálják az meberbe belemagyarázni,hogy ő már pedig beteg amikor nem is az.Lenézik,nem érdekli őket amit mond a veleszemben ülő.Lehúzzák az meberről a pénzt és hazaküldik különböző tudatmodosítókkal.

Szerintem el kell kerülni őket.

Csak rossz tapasztalatom van. mocskos szemetek


2008. szept. 17. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Látom nagyon feldühítettek. Azért van egy-két olyan szakember, aki igenis tud segíteni és nem a gyógyszert akarja tukmálni. Csak sajnos ezek szerint te eddig nem ezekkel találkoztál...

Azért ne add fel, a barátom pl. egy nagyon jó pszichomókus segítségével gyógyult ki a beteges szorongásból. Csak az első két hétben írt fel neki altatót, utána semmi gyógyszer. Már több éve jól van, tudja kontrollálni ezt a mentális problémáját. És ezt - magán kívül persze - ennek a dokinak köszönheti.

2008. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na szerinted mégis miért?Hát azért hogy pénzt szedjenek ki a betegekből.Ők ugy vannak hogy nem csinálnak semmit csak ott ülnek és dagad a pénztárcájuk a csomó pénztől és az nem érdekli őket hogy mi történik a beteggel.
2008. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Problémám nekem is van csak nem vagyok beteg.Ne is akarják belém magyarázni a szarrágók.

Én azthittem ott történik valami.Sosem voltak előítéleteim.Még érdekelt is. Aztán amikor jártam néhánynál jött a hidegzuhyany. Szartak a pofámba.

A baj nem az,hogy nem tudnak az embereknek segíteni hanem,hogy nem is akarnak.

Aki meg nem beteg abból azt csinálnak

2008. szept. 17. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem derül ki konkrétan, hogy miért kellett menned orvoshoz, de általánosságban osztom a véleményedet: nem az a segítség, ha valakit teletömnek gyógyszerrel, aztán klasszul függő lesz tőle... Én sem vagyok orvosságpárti, de a dokik lényegében ebből élnek. A pszichológus nem írhat fel gyógyszert, érdemesebb inkább vele tárgyalni, ha gondod van, ők "csak" beszélgetnek.
2008. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból mondom,hogy nem áll szándékukban beszélgetni.No meg elég bunkók és lekezelőek.
2008. szept. 20. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!