Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epilepszia gyanújával hova...

Epilepszia gyanújával hova kell fordulni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja merült fel nálam a homloklebenyi epilepszia gyanúja, de eleinte nem tulajdonítottam neki jelentőséget, de mióta egyre sűrűbben vannak "rohamon", utána olvastam, és a tünetek alapján akár ez is lehet..Mit kell ilyenkor tenni? Háziorvos és ő majd útbaigazít?

Köszönöm előre is a segítséget :)



2016. jan. 26. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz. Megpróbálhatod a helyi papot is vagy a polgármestert, de az orvossal valószínűleg jobban jársz.
2016. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy vannak itt ilyen kis vicces emberek is
2016. jan. 26. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
A háziorvoshoz menj és ő ad beutalót laborba és neurológiára.
2016. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2016. jan. 26. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Eloszor haziorvos, aki ad neurologushoz beutalot, es vszinu csinalnak majd eeg - vizsgalatot. Abbol kiderul.
2016. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 niki123 válasza:

Háziorvos :)

Ő utána elküld vérvételre, mri-re, eeg-re, szemvizsgálatra (ugye a rohamok miatt mert ugye felakad a szemed és nehogy károsodás legyen belőle) stb...


Vagy van a másik mikor már a mentő visz el az intenzívre (nálam ez volt) nálam ott vizsgálták ki...és ott diagnosztizálták a Grand Mal epilepsziát....

Menj el orvoshoz :)

Utána pedig idegsebészhez gyógyszerért...

Én személy szerint nem mentem el...nekem 3 éve van epilepsziám és 3 év alatt csak 3x volt rohamom...így "szerencsésnek" érzem magam...

De ahogy írtad hogy nálad sűrűbbek, így már ajánlom a háziorvost, aztán pedig ha már kiderült mi a baj (ami sajnos több hónap is lehet) utána menj idegsebészhez aki beállít neked egy gyógyszert :)

2016. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!