Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elfogadják a beutalót, ha a...

Elfogadják a beutalót, ha a háziorvos elírta?

Figyelt kérdés

A háziorvosom beutalt allergiavizsgálatra, itthon viszont észrevettem, hogy a fül- orr- gégészetnek címezte a kérést.

A másik beutalómat a fül-orr gégészetre írta, szóval szerintem összekeverte a kettőt. Így elfogadják a tüdőgondózóban a papírt?

Valahogy így kell elképzelni:

Tisztelt Fül- orr- gégészet, tisztelt Kolléga! Allergia kivizsgálást kérnék xx betegre." Sarkítva.


Szóval?


2016. jan. 7. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A fül-orr-gégészeten végeznek allergia-vizsgálatot. Ez rendben van. Vagy a másik a kérdés? Nem értem
2016. jan. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A fül- orr- gégészeten végeznek allergiavizsgálatot? Nekem ez új. Mi köze van a kettőnek egymáshoz?

Ma is tanultam valamit :O

2016. jan. 9. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
A fül-orr-gégészet és az allergológia sokszor együtt területe egy szakorvosnak. Ha akár Google-ben rákeresel, látod, hogy sok fül-orr--gégész kínál allergológia vizsgálatot. Pélául a SOTE Fül-Orr-Gégészeti Klinikán is van allergológia szakambulancia.
2016. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Pedig meg is beszéltem a dokival, hogy a tüdőgondozóba kell majd mennem, ami máshol van még helyileg is. Hát akkor először a fül-orr-gégészetre megyek, majd ott rákérdezek.


Köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 10. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az allergológusnak kellett volna megcímezni?
2016. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!