Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha visszamondom a közmunkát,...

Ha visszamondom a közmunkát, elvehetik a 25 ezer Ft szociális segélyemet?

Figyelt kérdés
H\'rom hónapra hivtak be közmunkára. Hat napot dolgoztam el kellett mennem táppénzre, lelki eredetü betegség miatt. mivel hat napot dolgoztam ugyanannyi a táppánzes nap. Még nem vagyok rendben teljesen. Ha nem vállalom tovább megvonhatják a pénzt? Az egyetlen probléma az hogy beraktak egy irodába, nekem meg arra lenne szükségem, hogy mozogjak emberek közt legyek. Ezt az illetékesek nem tolerálják. Elöre is köszi a válaszokat.
2008. szept. 16. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nem kaphatnál -e másik munkát. Mondjuk a város vagy mit tudom én mi kertészetében vagy ilyesmi az mozgásos feladat és így nem kéne a közmunkát vissza mondanod. Meg egyébként is kérdezd meg a táppénz miatt is.
2008. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!