Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valakinek leesik a körme...

Ha valakinek leesik a körme nagy eséllyel visszanő?

Figyelt kérdés
Pl.: Valaki rávág kalapáccsal és leesik vagy esetemben, keletkezett a körömágyamnál egy gennycsomó és egy aprócska luk ahonnan kijön a válladék és kitisztul. Ezért kérdem hogy mennyi az esélye hogy leesik-e egyáltalán vagy ha leesik visszanő-e?
2015. dec. 23. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy leesik-e, de visszanő. Nekem benőtt sokszor (10-15x) a körmöm, mindig levették.
2015. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszanő, ha leesik. Lovastáborban az egyik srác szandálban vezette be a lovat a bokszba. Az véletlenül rálépett, és "lecsavarta" a nagylábujjáról a körmöt. Hónapok múlva nőtt vissza teljesen.
2015. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kézujjon kb 2-3 hónap, lábujjon 4-6 hónap míg teljesen visszanő. Ennek ellenére van arra is esély, hogy soha nem nő vissza. Ha sérülnek a körömtermelő sejtek akkor nem fog visszanőni.
2015. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam köszönöm szépen :D
2015. dec. 24. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!