Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A lassjol.hun bemutatott...

A lassjol.hun bemutatott lézeres szemműtétről van valakinek tapasztalata? Hogy zajlik, kell -e ismételni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 17:21
 1/1 anonim válasza:

Nekem 1 hete volt a PRK lézeres szemműtétem az általad említett cégnél a St. James klinikán.-3,5 volt mindkettő szemem, és már 10 éves korom óra szemüveget hordtam, úgyhogy már nagyon vártam az éleslátást! :)

Először én is nagyon izgultam, de a nyugtató megtette a hatását, gyors és fájdalommentes volt a műtét, és utána való nap is szinte teljesen jól voltam! A 2. napon kezdődtek a fájdalmak, de egyáltalán nem volt vészes, pár napig nem tudtam kinyitni a szemem, akkor csak feküdtem egy sötét szobában és jó sokat aludtam, hogy hamar elteljen ez a kis idő. A műtétre rá 3-4 napra már tudtam olvasni és kicsit számítógépezni is, most hogy levették a lencsét az első kontrollon még jobban látok! Néha még elmegy a látásom (ilyenkor közelre nagyon homályosan látok), de összességében egyre jobban érzem magam! :) Napszemüvegben tudok akár órákat is olvasni és telefonozni, gépezni is.

Csak ajánlani tudom a lézeres szemműtétet, hiszen ma már szinte rutin műtétnek számít, kicsi az esélye a komplikációknak, és a hatás , hogy végre szemüveg nélkül láthat az ember, az hatalmas élmény! :)

2016. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!