Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Idősek otthonáról részletes...

Idősek otthonáról részletes lista?

Figyelt kérdés
Már 2 napja böngészek, szóval amiatt írok már ide. Olyan részletes oldalt hol találok, ahol budapesti szoc. otthonok, lehetőleg önkormányzatiak, találhatóak? Találtam ám, de csak olyan oldalt, ahol kb csak az otthon neve és címe, valamint férőhelye található. Kb semmi több. Leginkább az ára és a bekerülési idő érdekel! Tudtok segíteni?
2015. nov. 15. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában sok idő,amíg bekerülhet oda valaki, az ár változó, mert van magán és állami. Valahol a teljes havi nyúgdijat kérik, valahol sokkal többet kérnek. Eléggé rosszak a feltételek országszinten. Amelxik jó, az sokba kerül
2015. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom. Kérdésem, hogy van-e valami részletes lista az ilyen otthonokról? Budapest érdekel.
2015. nov. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!