Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megszúrtam az ujjam és begyull...

Megszúrtam az ujjam és begyulladt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap, egy kis drótdarabbal amivel a rotringot lehet kitisztítani beleszúrtam az ujjamba véletlenül. Grafitos volt, a bőröm alá is került. Igyekeztem kinyomkodni belőle a szennyeződést, azt hittem sikerült is, de azóta is be van gyulladva és ha elkezdem nyomkodni nagyon kis genny is jön belőle. Mit tudnék tenni? Leghamarabb talán kedden tudok menni orvoshoz vele.

2015. okt. 24. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd le időnként és ragaszd be, hogy a lehető legkevesebb szennyeződés menjen bele.
2015. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb lenne orvoshoz menni, a szúrt sebek eléggé veszélyesek. Addig is áztasd be kamillateába, majd jódozd be, kendbe Tetran krémmel és tegyél rá egy tapaszt. Ha nem javul holnapra, akkor feltétlen orvos!
2015. okt. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!