Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi az az ifiusági részleg? A...

Mi az az ifiusági részleg? A nyilt osztályon?

Figyelt kérdés
öngyilkossági kísérlet miatt hétfőn kerülök be. 14 éves fiú vagyok. de mielőtt vállalnám mi az?

2015. okt. 2. 09:38
 1/2 A kérdező kommentje:
segítsetek már!
2015. okt. 2. 17:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ifjúsági részleg csak annyit jelent, hogy fiatalkorúak vannak a ott. A nyílt osztály nem vészes, az első pár nap után (ami elég borzasztó lehet), már megszokod és felfedezed a betegtársaidat. Tudtok beszélgetni, tévézni, akár sétálni az udvaron.

Ami "kötelező", az a csoport-vagy egyéni terápia és (ha szükséges) gyógyszerosztás.

Én felnőtt vagyok, de ahol én voltam egy hónapig, meglepően kulturált volt az általános osztályokhoz képest. Persze, ez nem mindenhol van így..

2015. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!